Personal Members

First name Last name City  
Norbert Lack Aachen
Frank Casper Aachen
Thomas Heiner Aachen
Jörg Sievers Ahrensburg
René Utech Ahrensfelde
Marcus Mitschack Aichtal
Susanne Stroppel Albstadt-Tailfingen
Andreas Stroppel Albstadt-Tailfingen
Herbert Fischer Altdorf
Tobias Schweiker Altdorf
Frank Heinecke Altdorf
Volker Kind Altenholz
Markus Dreher Ann Arbor
Harry Sneed Arget / Sauerlach
Stefan Huber Aßling
Marijan Grandverger Augsburg
Osman Demirtag Augsburg
Sönke Petersen Aukrug
Andreas Kreuzer Bad Dürkheim
Sabrina Heuffel Bad Erlach
Manuela Post Bad Homburg
Marcus Simon Bad Kissingen
Dorothea Kindling Bad Nauheim
Walther Dörr Bad Rothenfelde
Christian Torner Bad Saulgau
Maik John Bad Schussenried
Sven Gusovius Bad Schwartau
Una Lena Halitschke Bad Sulze
Holger Mayer Bad Vilbel
Klaudia Dussa-Zieger Baiersdorf
Klaus Seyferth Baiersdorf
Thomas Thielemann Baiersdorf
Marc Buchholz Balingen
Alexander - Bamberg
Hellmuth Broda Basel
Jürgen Binder Baudenbach
Josef Simons Berg. Gladbach
Uwe Doetzkies Berlin
Boris Lux Berlin
Burkhard Smusch Berlin
Clas-Erik von Nottbeck Berlin
Jan-Bernhard deMeer Berlin
Roumiana Antonova Berlin
Klaus Stadelmaier Berlin
Jan Redmann Berlin
Christoph Fichtmüller Berlin
Michael Köster Berlin
Ralf Merettig Berlin
Oskar von Dungern Berlin
Jörg Deiß Berlin
José Manuel Díaz Delgado Berlin
Dirk Rehli Berlin
Elio Luis Torres Valdivia Berlin
Jörg Sommer Berlin
Christian Koop Berlin
Sebastian Bozada Berlin
Benny Geitner Berlin
Martina Micheler Berlin
Claus Lohrberg Berlin
Sebastian Domke Berlin
Janika Schlicke Berlin
Daniel Stepper Berlin
Heike Rykatz Berlin
Elke Jank Berlin
Stefan Haschke Berlin
Frank Beier Berlin
Ralf Woller Berlin
Nicole Charlier Berlin
Rozalia Noga Berlin
Heike Donath Berlin
Matthias Mulert Berlin
Dipl. Ing. Thorsten Stellmach Berlin
Pascal Tuma Gwangwa Berlin
Rainald Riedel Berlin
Diana Anna Gilka Berlin
Christoph Albrecht Berlin
Sabrina Cordes Berlin
Britta Mühlenberg Berlin
Kerstin Stiawa Berlin
Astrid Winkel Berlin
Carlos Tadeu Panato Junior Berlin
Julia Schirmer Berlin
Kyle Siemens Berlin
Manuel Fischer Berlin
Manfred Rätzmann Berlin
Stella Szymber Berlin
Claudete Thomas Berlin
Jens Niederschelp Bielefeld
Jens Oliver Richter Birkenwerder
Matthias Wolf Bischofsheim
Martin Schmittinger Blekendorf
René Kretzschmar Bocka
Anke Schmidt Bodenheim am Rhein
Christian Ullrich Bollendorf
Markus Rohrbach Bonaduz
Stephan Linnemann Bonn
Roland Berger Bonn
Stephan Hilbrandt Bonn
Stephan Herfurtner Bonn
Michael Schliefer Bonn
Martin Emmler Bonn
Oliver Kortendick Bonn
Thorsten von Ramsch Bonn
Antje Weger Bornheim
Thomas Rinke Bottrop
Enrico Wenzel Brachttal
André Nitze Brandenburg
Olaf Kindel Braunschweig
Haiko Witt Braunschweig
Thorsten Duscha Braunschweig
Roland Pohl Braunschweig
Monika Rüth Breckerfeld
Frank Grümmert Bremen
Matthias Grünheid Bremen
Michael Timm Bremen
Carsten Neumann Bremen
Prof. Dr.-Ing. Karin Vosseberg Bremen
Ekaterina Velmatkina Brenez
Andreas Cierpka Bruchhausen
Daniel Siegrist Bruchsal
Michael Savels Brühl
Jörg Künstner Brunnen
Martin Jüngling Buchholz
Esther Kausz Buckenhof
Rita Berenstein Büdelsdorf
Olaf Lipinski Büdelsdorf
Thomas Bierwirth Büdingen
Joachim A. Tatzko Burgfarrnbach
Marc Iseler Burgthann
Bettina Winter Cadolzburg
Rezan Uca Celle
Daniel Fischer Clausthal-Zellerfeld
Prof. Dr. Dieter Landes Coburg
Ralf Prof. Dr. Reißing Coburg
Thomas Noack Cottbus
Heiko Schmalenberg Cunewalde
Sibylle Kalkhof Darmstadt
Ralf Kneuper Darmstadt
Anton Schlatter Darmstadt
Armin Luckey Darmstadt
Daniela Löw Darmstadt
Olaf Stefan Göhrs Delmenhorst
Thomas Will Dettelbach
Torsten Kunitz Dettenhausen
Nicolai Schellmann Diedersdorf
Sema Seyhan Dinslaken
Dieter Jungmann Dohna
Aleksander Hoof Dorsten
Stefan Carl Dortmund
Thomas Ambrosius Dortmund
Florian Gabriel Dossenheim
Martin Horstlkötter Drensteinfurt
Gundis Fröhlich Dresden
Hans-Jörg Günther Dresden
Kati Berger Dresden
Christoph Richter Dresden
Andreas Döring Dresden
Jürgen Pitschke Dresden
Frank Aschmann Dresden
Steffen Reichert Dresden
Kay Grebenstein Dresden
Gerd Spillecke Duisburg
katrin Rittner Dülmen
Frank Milek Düsseldorf
Rainer Deußen Düsseldorf
Robert Weber Düsseldorf
Björn Busch Düsseldorf
David Poertner Düsseldorf
Sebastian Chece Düsseldorf
Thomas Pfingst Düsseldorf
Mikhail Farnasov Düsseldorf
Steffen Schlachter Düsseldorf
Anne Burmester Düsseldorf
Michael Bornefeld Düsseldorf
Detlef Fenzl Eckental
Ilse Hartmann Eckental
Andreas Reuter Eckental
Rainer Vahrenhorst Edingen-Neckarhausen
Joachim Hornegger Effeltrich
Achim König Eibelstadt
Ralf Moritz Eibelstadt
Jörg Schmidt Ellerbeck
Daniel Stegmaier Ellwangen
Erwin-Frank Müller Elsdorf
Michael Flötotto Emmendingen
Gabriele Ecker Emmering
Tobias Philippi Engelskirchen
Oliver Schuhmacher Eppenrod
Ferenc Friedrich Erfurt
Ingo Waclawczyk Erkrath
Bernd Hindel Erlangen
Eugen Schlatter Erlangen
Franz Hirschbeck Erlangen
Felix Winter Erlangen
Hans-Georg Hopf Erlangen
Ingrid Gheith Erlangen
Prof. Dr. Björn Eskofier Erlangen
Kathrin Maurer Erlangen
Detlef Kips Erlangen
Günther Graf Erlangen
Michael Schwandner Erlangen
Olaf Janßen Erlangen
Thomas Stiehler Erlangen
Stefan Haller Erlangen
Wolfgang Fietz Erlangen
Mario Voigt Erlangen
Ulrich Löwen, Dr. Erlangen
Christian Backert Erlangen
Karl-Heinz Busch Erlangen
Frank Jurak Erlangen
Stephanie Fleschhut Erlangen
Marcel Beister Erlangen
Katharina Ettinger Erlangen
Joachim Kuhn Erlangen
Sabine Rieß Erlangen
Andreas Maier Erlangen
Thorsten Wißmann Erlangen
Björn Leber Eschborn
Michael Engler Essen
Peter Krause Essen
Marc-Oliver Fritz Essen
Martin Forster Esslingen
Silvia Seidl Fahrland
Klaus Gradischek Falkensee
Stefan Kretschmann Feldkirchen
Peter Dreier Feldkirchen
Werner Böttcher Feldkirchen-Westerham
Michael Dippold Feldkirchen-Westerham
Walter Körner Feucht
Andreas Strempfl Feucht
Christian Lischtschenko Forchheim
Oliver Hammrich Forchheim
Robert S. Scholz Forchheim
Andreas Peikert Frankfurt
Frank Döring Frankfurt
Thomas Benz Frankfurt
Markus Enderlein Frankfurt
Laura Herczberger Frankfurt
Lara Bernhardt Frankfurt
Tobias Meier Frankfurt
Brigitte Nadege Dzefack Zatcha Frankfurt
Elke Mai Frankfurt a. Main
Peter Werner Frankfurt am Main
Patrick Franco Teghom Kamga Frankfurt am Main
Klaus Schäfer Frankfurt am Main
Michael Gumbrecht Frankfurt am Main
Rita Dr. Tecklenburg Frankfurt am Main
Dr. Christian Anders Frankfurt am Main
Adrian Wirz Freiberg
Clemens Vos Freising
Bettina Barnes Freising
Stefan Sichert Freystadt
Thorsten Daniel Friedrichshafen
Boris Markowski Fulda
Andreas Bock Fürth
Klaus Erlenbach Fürth
Markus Lindner Fürth
Thorsten Stocksmeier Fürth
Klaus-Peter Kreuzer Fürth
Martin Künzle Fürth
Reinhold Schranz Fürth
Christian Graf Fürth
Sebastian Lindner Garbsen
Joel Greenyer Garbsen
Gerald Heller Gäufelden
Franz Datzer Geiselhöring
Manfred Sans Geisenheim
Michael P. Wurst Gelsenkirchen
Cornelia Pieper Gelsenkirchen
Frank Homann Geltendorf
Jens Christian Meyer Georgsmarienhütte
Thilo Schönfelder Gerlingen
Alexander Stock, Dr. Germering
Axel Höltken Gescher
Harry Truschzinski Glauburg
Fred Kaminski Glienicke
Jens Springer Glonn
Fridtjof Ahlswede Goldbach
Burkhard Pietzner Grafing
Babette Blessing Grafing
Wolfgang Ponikwar Grasbrunn
Jan Witte Greifenberg
Paul Gohlke Greifswald
Gerhard Weinand Griesheim
Elmar Vendel Griesheim
Alexander Ziegler Gröbenzell
Karl Mösel Großenseebach
Norbert Kastner Großenseebach
Johannes Hampel Großhabersdorf
Felipe Arroyo Ivancic Gummersbach
Karl Kollischan Gutenstetten
Thomas Kelber Gutenstetten
Thomas Bernklau Hagenbrunn
Bernhard Hiller Hallgarten
Timo Jürs Halstenbek
Dagmar Mathes Hamburg
Michael Cziebalski Hamburg
Volker Lehmann Hamburg
Corinna Voß Hamburg
Elif Eker Hamburg
Sebastian Schmidt Hamburg
Michael Hönnig Hamburg
Constandin Limniatis Hamburg
Haitham Abbadi Hamburg
Frank Stecher Hamburg
Blazej Gackowski Hamburg
Holger Guschick Hamburg
Jan Schlichting Hamburg
Michael Emelianov Hamburg
Dominique Mühlbauer Hamburg
Stephan Augustin Hamburg
Anke-Marey Ahmels Hamburg
Jan Johannsen Handewitt
Deborah Hövermann Hann. Münden
Gerald Schröder Hannover
Heiko Marwinski Hannover
Eva Kalix Hannover
Christine Baltz Hannover
Artur Strasser Hannover
Andreas Biehler Hannover
Marc Henke Hannover
Ingo Sobania Hannover
Bernd Schulz Hannover
Axel Holtz Hannover
Christian Mwathi Heidenheim
Bernd Seickert Hemmingen
Frank Füsser Hennef
Volker Schumm Hennef
Peter Moser Henstedt-Ulzburg
Michael Hanna Heppenheim
Gundolf Mohr Herforst
Axel Betsch Herrenberg
Frédéric Pröls Herzogenaurach
Timm Eichstädt Herzogenaurach
René Heckmann Hessisch Oldendorf
Sven Hummel Heubach
Martin Menzel Hilden
Prof. Dr. Michael Hißmann Hildesheim
Frank Strube Hirschaid
Norman Prehn Höchberg
Johannes Helders Hochheim
Volker Riecken Höchstadt/Aisch
Francesco La Torre Hofheim
Roland Walter Hohenstein
Baptiste Alcalde Homburg
Susanne Schönborn Hoppegarten
Robert Kruisz Hörersdorf
Carola Götzfried Hürth
Michael Götzfried Hürth
Sascha Noack Illingen
Emil Ibanescu Illingen
Jens Weber Ingolstadt
Alexander Graf Ingolstadt
Marc Schachteli Isernhagen
Soheil Modarressi Ismaning
Michael Braun Jülich
Abolfazl Ghassim Kaarst
Arnold Walter Kaarst
Afifa Habchi Kahl
Ingo Nordmann Kaiserslautern
Christian Schnabel Kaiserslautern
Maher Shebani Kaiserslautern
Markus Job Kapellen-Drusweiler
Ruth Schubert Karlsfeld
Axel Kiechle Karlsruhe
Astrid La Delfa Karlsruhe
Prof. Dr. Udo Heuser Karlsruhe
Elena Marusik Karlsruhe
Manfred Kaja Karlsruhe
David Faragó Karlsruhe
Jeremias Rößler Karlsruhe
Gabriele Fischlein Karlstadt
Arthur Bauer Kaufbeuren
Jörg Groß Kiel
Melanie Hasselbring Kiel
Stefan Walburg Kirchehrenbach
Sonya Kerkeni Kirchehrenbach
Bernd Ottens Kirchheim
Markus Preißner Kirchheim/Teck
Franz Prax Klagenfurt
Jochen Emmes Klausen
Anne Fitzpatrick Kleinmachnow
Rainer Hübenthal Kolbermoor
André Baumann Köln
Christoph Büsche Köln
Frank Heise Köln
Isaac Ames-Ochtendung Köln
Markus Puggé Köln
Dirk Kolberg Köln
Markus Freier Köln
Rudolf van Megen Köln
Hans-Jörg Paffrath Köln
Carl Hinrichs Köln
Franz Waldmann Köln
Andreas Danne Köln
Michael Heitsch Köln
Lars Rese Köln
Elisabeth Lux Köln
Michael Bidner Köln
Christian Odenthal Köln
Samet Özdemir Königstein
Anousheh Hadzaad Königstein Taunus
Michael Richter Königswinter
Christian Johner Konstanz
Laszlo Cseh Kornwestheim
Sabine Brings Korschenbroich
Hans-Christoph Jakobeit Kronberg
Oliver Bär Kronberg
Ji Cai Kronberg
Thomas Karl Kronberg
Christoph Krotki Kronberg
Jan Weyrauch Kronberg
Meike Jungebloed Kronberg
Jaouad Hirt Kronberg im Taunus
Klaus Wierwille Ladbergen
Hildegard Ziegler Ladenburg
Thomas Kling Landau
Johannes Riedl Landau
Frank Witte Landshut
Andreas Klier Langen
Joachim Hauswirth Langen
Arne Wild Langen
Robert Treffny Langenzenn
Dr.-Ing. Rainer Lutze Langenzenn
Stefan Knebel Langgäns
Sabine Buchholz Lauf
Udo Herrmann Leimen
Eike Otto Leipzig
Tetyana Strasser Leipzig
Felix Matschenz Leipzig
Jochem Böcher Leverkusen
Thomas Freitag Lichtenau
Michael Sinz Lindenberg
Florian Hieke Lübeck
Daniel Iolu Lübeck
Ralf Abramowitsch Ludwigsburg
Ahmet Büyükyilmaz Lüneburg
Uwe Bernhart Luzern
Jan Krause Magdeburg
Renate Israel Mainz
Thomas W. Höhle Mainz
Stefan Hohrein Mainz
Andreas Renneißen Mainz
Volker Müller Mammendorf
Robert Schimpfle Mannheim
Margot Lang Markt Schwaben
Boris Dirnfeldner Maxhütte - Haidhof
Michael Riemer Memmelsdorf
Sandra Schulte Menden
Jermaine Feriani Mengen
André Tenhagen Moers
Marc Eickenberg Moers
Arno Jüschke Möhrendorf
Tilo Linz Möhrendorf
Karl-Heinz Ziegler Möhrendorf
Stefanie Fischer Mpnchen
Alexander Brandin Mülheim
Anneliese Hutter München
Arno Hartmann München
Tim Schwarz München
Beate Kreuzer München
Johann Gietl München
Antje Cecconi München
Eduard Enriquez München
Frank Ossig München
Georg Forster München
Hermann Will München
Georg Sehl München
Mario Cecconi München
Gerhard Mekiffer München
Michael Maruhn München
Michael Fischlein München
Maria Shalnova-Weinzierl München
Hannu-Daniel Goiss München
Georg Amm München
Peter von Bronk München
Martin Meys München
Peter Rösler München
Sascha Brandl München
Boney Bintu München
Robert Egger München
Marc Lustig München
Heike Duck München
Mike Netz München
Ralf Bongard München
Janet Albrecht-Zölch München
Paul Lontsi Tiwa München
Simon Greiner München
Konstantin Chekin München
Konstantinos Karagkiozoglou München
Mark Pangelinan München
Robert Korsa München
Matthias Stürzer München
Friederike Teege München
Jürgen Primbs München
Dieter Schwarz München
Georg Weiß München
Claudia Blankenschein München
Dr. Rainer Winkler München
Jana Drosihn München
Dominik Kaulfuss München
Albert Gegg München
Elisabeth Witolla München
Maria Zehetbauer München
Helmut Larenz Münster
Wolfgang Huther Münster
Masen Hassuneh Nauheim
Sachar Paulus Neckargemünd
Reinhard Fellinger Neubiberg
Sascha Fülle Neuching
Frank Steffans Neunkirchen
Thomas Hensel Neunkirchen
Axel Simetzberger Neunkirchen-Seelscheid
Gerhard Hohenberger Neunkirchen/S.
Thomas Schlitzer Neuss
Heike Schuster Neuss
Franz-Josef Ludwig Neustadt
Klaus Brüggemann Niddatal
Marc Steinbeck Niddatal
Carola Krug Niddatal
Dirk Siegosch Nidderau
Ralph Metztoth Niedererbach
Alexandra Prosch Nonnenhorn
Andre Voitel Norderstedt
Maria Rochell Norderstedt
Annette Gipser Nürnberg
Frank Stockinger Nürnberg
Angelika Griesmeier Nürnberg
Christian Frederking Nürnberg
Helmut Götz Nürnberg
Markus Schmid Nürnberg
Peter Radke Nürnberg
Matthias Galinsky Nürnberg
Markus Hofmann Nürnberg
Andreas Guthier Nürnberg
Peter Arleth Nürnberg
Peter Ovenhausen Nürnberg
Robert Lapp Nürnberg
Siegfried Geitner Nürnberg
Tina Thiele Nürnberg
Ulrich Schmitt Nürnberg
Andreas Kohl Nürnberg
Christian Völker Nürnberg
Jörg Freudenberger Nürnberg
Kristian Trenkel Nürnberg
Iris Stern Nürnberg
Peter Schäfer Nürnberg
Thomas Düthorn Nürnberg
Simon Schwarz Nürnberg
Robert Eckenberg Nürnberg
Thorsten Kirk Nürnberg
Carsten Freining Nürnberg
Pawl Pierzchalka Nürnberg
Annika Goeres Nürnberg
Heinz Weber Nürnberg
Armin Metzger Nürnberg
Annett Leonhardt Nussloch
Bettina Dr. Boucsein Nuthetal
Simone Hoppe Nuthetal
Mandy Krause Nuthetal
Artur Geiger Ober-Ramstadt
Nihal Islam Ober-Ramstadt
János Föglein Oberasbach
Dipl. Ing. Walter Nowak Oberhausen
André Frase Oberhausen
Tobias Koch Obertshausen
Nikolaus Hieronymi Oberursel
Josephine Gorski Odenthal
Sascha Halm Offenbach a. Main
Wolfgang Walter Olching
Gerhard Schneider Olching
Roland Koch Ostfildern
Peter Haberstumpf Ottensoos
Klaus Wiltschi Ottobrunn
Matthias Athen Ottobrunn
Wolfgang Daschner Ottobrunn
Friedhelm Janssen Paderborn
Norbert Schlüter Paderborn
Yavuz Sancar Paderborn
Julia Geneberg Paderborn
Ina Schieferdecker Panketal
Petra Gottschalk Penig
Friedhelm Dammeier Petershagen
Paul Huber Pfaffenhofen
Herbert Mertig Pfaffenhofen
Robert Gieray Pforzheim
Christian Günther Pinneberg
Holger Wagner Pinneberg
Jochen Schiller Plochingen
Lena Paul Plüdershausen
Daniel Engel Pohlheim-Holzheim
Günter Schneider Poing
Carolin Else Potsdam
Elke Helbig Potsdam
Jan Thor Potsdam
Jana Noack Potsdam
Katja Lötzke Potsdam
Richard Seidl Potsdam
Petra Opitz Potsdam
Ralf Schwarzer Potsdam
Silvia Huhse Potsdam
Stefanie Reusner Potsdam
Stephan Goericke Potsdam
Bettina Schoch Potsdam
Till Schwalbe Potsdam
Dietmar Herrmann Potsdam
Stefan Wendt Potsdam
Isabel von Gustedt Potsdam
Nadine Kubary Potsdam
Bianca Rogowski Potsdam
Cindy Riedel Potsdam
Ronald Huster Potsdam
Beatrice Michelis Potsdam
Stefanie Woinar Potsdam
Jörg Niehoff Pulheim
Steffen Pohle Putzbrunn
Alexandra Ehmke Rapperswill
Gregory Biernat Ratingen
Gunnar Ahrens Ratingen
Jens Bielefeldt Recklinghausen
Anton Haidl Regensburg
Ulrich Becker Reichenbach-Steegen
Konrad Pühlhöfer Reichenschwand
Frank Menninger Reichsdorf
Christian Knüvener Reutlingen
Hans-Bernd Kittlaus Rheinbreitbach
Winfried Reichardt Rimbach
Genilson Santos Rio de Janeiro
Morris Metschan Rodgau
Hans-Horst Maresch Rösrath
Klemens Waldhör Roßtal
Thorsten Ziehm Rotenberg
Sven Opitz Roth
Ludger Meyer Rott am Inn
David Kreische Röttenbach
Manfred Krüger, Dr. Röttenbach
Andreas Koch, Dr. Rottweil
Björn Lemke Rüsselsheim
Marcel Gehlen Saarbrücken
Jessica Schiffmann Saarbrücken
Doina Moldovan Salzburg
Klaus Gassner Sankt Augustin
Nils Koebe Sankt Augustin
Gido Schaletzki Saulheim
Christian Buchner Schernfeld
Rolf Löffler Schlierbach
Peter Tyrach Schnaittach
Peter Haberl Schondorf
Christian Lang Schriesheim
Klaus Nagel Schrozberg
Thomas Winz Schwäbisch Gmünd
Christopher Seibold Schwaig
Richard Goik Schwaig
Günther Limböck Schwetzingen
Jan Ulrich Gücker Schwieberdingen
Rolf Bayer Senden
Sylvia Niesel Senftenberg
Peter Walter Seukendorf
Boris Güssgen Siegen
Gisela Dangerdorf Siegen
Stefan Stefan Sindelfingen
Thorsten Schenk-Trautmann Sindelfingen
Regine Jornitz Sindelfingen
Daniel Koroll Sindelfingen
Axel Lohmann Sprockhövel
Bernhard Burger St. Pölten
Julia Sedat Stahnsdorf
Andreas Birk Stuttgart
Bernhard Konrad Schwab Stuttgart
Ingo Weber Stuttgart
Martin Schriefer Stuttgart
Tanja Tremmel Stuttgart
Udo Hipp Stuttgart
Andreas Wüst Stuttgart
Matthias Pätzold Stuttgart
Jacques Kamga Stuttgart
Bertram Lenz Stuttgart
Reiner Hartwigk Sulzbach
Bernhard Sechser Sulzbach-Rosenberg
Andreas Lenz Talheim
Laura Kaufmann Tann
Monika Posch Teltow
Michael K. Steinhöfel Thalwil
Eric Legroux Tholey
Armin Ruhland-König Trebur
Karl-Heinz Zang Triefenstein
Christoph Hammer Troisdorf
Thorsten Geiselhart Trossingen-Schura
Rainer Marx Truchtlaching
Patrik Niesmann Tutzing
Mathias Rupp Uelzen
Thomas Lattner Uhingen
Frank Lühring Ulm
Manfred Kraft Unterhaching
Joachim Heiber Unterhaching
Markus Schmidt Unterschleißheim
Jens Wilken Uplengen
Gunther Heidt Vaihingen
Olufemi Sanya Villingen-Schwenningen
Anita Roßnagel Villingen-Schwenningen
Wolfgang Möller Vilsheim
Dominique Xavier Kiefner Waiblingen
Jörg Kemmerich Waldburg
Volker Gässler Waldenburg
Sonja van Laak Waldfeucht
Ralf Pichler Wallisellen
Michael Lauk Wedel
Bernhard Dock Weichs
Gerd Bleher Weil im Schönbuch
Holger Steudle Weinstadt
Philipp Bazlen-Frey Weinstadt
Richard Koellner Weisendorf
Stefan Schmitz Weisendorf
Markus Klausmair Wels
Karl-Heinz Reichel Wemding
Andreas Ditze Wendelstein
Stephan Habel Wendelstein
Jenny Möllnitz Werder
Emmerich Fuchs Westal
Kurt Klunk Wetzlar
Dr. Bernhard Schild Wetzlar
Karl Kemminger Wien
Oliver Schreiber Wien
Mohsen Ekssir-Monfared Wien
Peter Tuba Wien
Boris Wrubel Wien
Christof Seitz Wien
Steffen Rössler Wien
Armin Yasemi Wien
Christoph Hinsken Wiesbaden
Steffen Elligsen Wiesbaden
Robert Schaller Wiesbaden
Michael Sartori Wiesbaden
Andrea Schüttfort Wiesbaden
Monika Lor-Zade Wiesbaden
Oliver Siemen Wilhelmshaven
Clemens Bindeus-Fischnaller Wilhering
Sabine Mayer Willich
Marina Pick Windeck
Bernd Schnur Windhagen
Harald Näger Windischeschenbach
Siegfried Löschmann Winsen
Walter Raith Winterbach
Alain Jonas Wolfersdorf
Georg Riker Wörrstadt
Stephan Dankers Wunstorf
Gerhard Lange Würselen
Matthias Hölzer-Klüpfel Würzburg
Martin Schmittinger Zell (Mosel)
Erhardt Wunderlich Zimmern
Johannes Knoch Zirndorf
Inez Störzer Zirndorf
Torsten Feldmann Zürich